MONTÉR ROZVODEN

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte elektrotechnické vzdělání a chcete pracovat v terénu? Máte platnou vyhlášku a hledáte nové pracovní příležitosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Stabilní česká společnost, zabývající se výrobou a montáží komponentů vysokého a nízkého napětí, hledá kolegy na pozici: MONTÉR ROZVODEN (30 - 32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montážní práce rozvodů a vedení
  • Montáž kabelů NN a VN
  • Montážní práce v rámci celé ČR
  • práce na turnusy

Co požadujeme?

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50/78 Sb. min. §5
  • Ochotu cestovat v rámci ČR
  • Samostatnost, fyzickou zdatnost a flexibilitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční a měsíční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a zdravotní připojištění
  • Místo výkonu: Praha a celá ČR

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!