SEŘIZOVAČ ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Zajímají Vás výrobní stroje a jejich pracovní procesy? Máte šikovné ruce a s každou závadou si dokážete snadno a rychle poradit? Zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost působící v okresu Trutnov hledá do týmu nového kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ ABSOLVENT.

Pracovní náplň

  • Oprava, údržba a obsluha výrobních strojů
  • Práce s odbornou dokumentací
  • Kooperace s programátory
  • Vzdělávání nových operátorů

Co požadujeme?

  • Vzdělání s technickým zaměřením
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Manuální zručnost
  • Práci v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na kulturu, sport a volný čas
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okres Trutnov