FINANČNÍ CONTROLLER

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Je controlling Váš koníček? Jste sebevědomá, energická osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech je společnost v problémech? Máte v controllingu alespoň 2 roky zkušeností a hledáte nové výzvy? Staňte se součástí společnosti, která Vám dá možnost kariérního růstu na pozici FINANČNÍ CONTROLLER.

Pracovní náplň

  • Hodnocení nákladů a ziskovost projektů
  • Plánování rozpočtu a analýzy výsledků
  • Aktualizace a zlepšování nástrojů na controlling
  • Reporting finanční situace společnosti
  • Spolupráce na kótování

Co požadujeme?

  • Praxi v controllingu ve výrobní společnosti (min. 2 roky)
  • Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni
  • Velmi pokročilou znalost MS Excel
  • Znalost nástrojů finančního řízení
  • Ochotu k cestování (v rámci Evropy)

Co nabízíme?

  • Možnost vyrůst v prostředí mezinárodní společnosti
  • Konkurenční platové ohodnocení s bonusy
  • 5 týdnů dovolené a Sick-Days
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání

    Lokalita: okres Most