ŠANCE PRO ABSOLVENTY – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Jste čerstvým absolventem střední, vyšší odborné nebo vysoké školy technického nebo ekonomického směru? Rádi byste získali první pracovní zkušenosti a nastartovali svou profesní dráhu v úspěšné mezinárodní firmě? Je pro Vás atraktivní pozice se zaměřením na oblast dle Vašich preferencí? Pak hledáme právě Vás! Prosperující strojírenská společnost působící v automotive hledá kandidáty na pozici: ŠANCE PRO ABSOLVENTY – STROJÍRENSTVÍ (25 - 28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Praktický výcvik v rámci trainee programu
  • Prohloubení znalostí v různých odděleních společnosti
  • Důkladné zaškolení na oddělení dle výběru kandidáta
  • Po absolvování tréninkového programu nástup na konkrétní pracovní pozici

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ ve strojírenství/kvalitě/logistice/obchodu
  • Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost práce MS Office na uživatelské úrovni
  • Pracovitost, spolehlivost, aktivní přístup, chuť učit se

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Profesní růst, osobnostní rozvoj
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Firemní stravování, penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Vysočina