SUPPLIER QUALITY MANAGER

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

Máte technické vzdělání a baví Vás oblast kvality? Rádi byste využili v pracovním styku svoji komunikativní angličtinu? Chcete pracovat v perspektivní společnosti, která je známá po celém světě? Pak je tato nabídka určena právě Vám! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: SUPPLIER QUALITY MANAGER (50-60.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • Správa preventivních opatření u dodavatelů
  • Komunikace napříč celou společností
  • Zodpovědnost za vztahy s dodavateli
  • Účast při schvalování procesů
  • Rozvoj systému kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Alespoň 2 roky praxe v automobilovém průmyslu
  • Velmi dobrou znalost práce na PC
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost norem kvality

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Benefit Plus balíček
  • Celozávodní stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Možnost profesního růstu
  • Sleva na mobilní tarify

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.