FINANČNÍ CONTROLLER

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti z oblasti controllingu výrobní společnosti? Orientujete se v účetní a finanční problematice a plánování? Hledáte příležitost, kde se můžete plně realizovat? Domluvíte se anglicky? Je tu příležitost právě pro Vás! Výrobní společnosti zaměřující se na strojírenství hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: FINANČNÍ CONTROLLER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • finanční analýza
  • kontrola účetnictví a finančních výsledků
  • tvorba finančních reportů
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • práce s interním systémem firmy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v oboru controllingu
  • zkušenosti v oblasti podnikové ekonomiky
  • orientaci v účetní a finanční problematice
  • pokročilou znalost MS Office, zejména Excel
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • školení, kurzy, další vzdělávání aj.
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zaměstnanecké akce v průběhu roku
  • zvýhodněné telefonní tarify

  • místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.