TECHNICKÝ ASISTENT/KA VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Právě obsazujeme administrativně-technickou pozici podpory výrobního oddělení! Zajímají Vás procesy ve výrobě a chtěli byste se podílet na jejich zlepšování? Logické myšlení Vám není cizí a řešení operativních zadání je pro Vás výzvou? Obsazujeme pozici TECHNICKÝ ASISTENT/KA VE VÝROBĚ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • sledování a vyhodnocování výrobních procesů
  • řešení operativních zadání
  • intenzivní spolupráce s manažerem výroby
  • spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • musí Vás bavit práce s čísly
  • ochotu pohybovat se přímo ve výrobě
  • být podporou vedoucímu výroby a ostatním oddělením ve výrobě

Co nabízíme?

  • jednosměnný provoz, pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvky na stravování ve formě stravenek
  • příspěvek na bydlení
  • vhodné pro absolventy
  • místo výkonu práce: Horšovský Týn