MANUÁLNÍ TESTER - JUNIOR (28-34 000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

České Budějovice

Máte zkušenosti s manuálním testováním nebo chcete do této oblasti proniknout? Rád/a byste se podílel/a na realizaci náročných projektů jak pro komerční sféru, tak i tu státní? Pak pro Vás máme jedinečnou příležitost, jak zúročit své zkušenosti a prohloubit dosud nabyté znalosti.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Manuální testování
  • Podílení se na vytváření testovacích scénářů
  • Reportování a tvorba dokumentace
  • Blízká spolupráce s vývojáři

Co požadujeme?

  • SŠ či VŠ technického zaměření nebo praxe v oboru
  • Znalost MS Office na úrovni pokročilého uživatele
  • Znalost nástrojů pro testování výhodou
  • Analytické uvažování, samostatnost

Co nabízíme?

  • Možnost osobního i kariérního růstu (např. posun na automatizované testy)
  • Zázemí stabilní a nadále se rozrůstající společnosti
  • Velice zajímavé finanční ohodnocení, bohatá škála benefitů
  • Spolupráce na zajímavých projektech
  • Zodpovědnou práci v nadnárodní společnosti

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.