KONSTRUKTÉR S AJ

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Máš alespoň SŠ vzdělání a baví tě konstruovat ve 3D? Rád bys využíval při práci anglický jazyk, který máš na komunikativní úrovni? Ano? Pak se chop této jedinečné příležitosti a zašli nám svůj životopis! Úspěšná česká výrobní společnost hledá posilu na pozici: KONSTRUKTÉR S AJ (28-33.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Vytváření kalkulací u cenových nabídek
  • Podílení se na nových postupech výroby
  • Tvorba 3D modelů, návrhů nových produktů
  • Konstrukce produktů v SolidWorks

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Prokazatelnou praxi v konstrukci
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka
  • Znalost programu SolidWorks VÝHODOU
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravování v moderní jídelně
  • Možnost učit se novým věcem
  • Firemní vzdělávání - jazykové kurzy
  • Nástup možný IHNED

  • Místo výkonu práce: Vysočina