Programátor C# do týmu inovátorů v oblasti umělé inteligence

Neaktivní nabídka

45000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientujete se v technologiích jako ryba ve vodě, a máte ambice rozhodovat o jejich dalším vývoji na nadnárodní úrovni? Připojte se k týmu nadšenců, kteří se nebojí měnit tvář umělé inteligence. Svět hardwaru a softwaru Vám bude dávat smysl jejich dokonalým propojením.

Pracovní náplň

  • Integrace průmyslových systémů za účelem plně automatizovaných řešení
  • Implementace softwaru pro roboty
  • Rozhodování o správné softwarové architektuře a technologii pro daný projekt
  • Komunikace v týmu (i v anglickém jazyce)
  • Dokumentace svojí práce
  • Práce jako OSVČ (s využitím firemní účetní)
  • Cca týden jednou za 2-3 měsíce bude stráven mimo ČR (v Evropě)

Co požadujeme?

  • Minimálně 1 rok zkušeností s platformou .NET (C#) a SQL (PostgreSQL);
  • Programování v C++ je výhodou
  • Širší orientaci v existujících technologiích a SW architektuře
  • Znalost moderních vývojových a testovacích technik – test driven development
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Cit pro detail, chuť učit se, a schopnost samostatného rozhodování

Co nabízíme?

  • Pravidelný růst mzdy
  • Pružnou pracovní dobu (potřeba být v 9hod ráno v kanceláři kvůli meetingu)
  • Až 8 týdnů dovolené
  • Profesní rozvoj podle osobních preferencí
  • Vlastní účetní zařizující daňová přiznání a vše potřebné
  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi v elektrotechnickém průmyslu
  • Atmosféru podporující kreativitu a vlastní iniciativu
  • Teambuildingy (2x ročně firemní dovolená plus další akce)
  • Vzdělávací kurzy (budget 25.000 Kč ročně na osobní rozvoj)
  • Relax zónu, kolárnu, firemní ovoce apod.

  • Místo výkonu práce: Brno-město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.