VÝROBNÍ ZÁMEČNÍK

mzdové ohodnocení

Teplice

Chcete se rozvíjet v moderní mezinárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Umíte pracovat samostatně a máte zkušenosti s údržbou a revizí výrobních zařízení? Pak hledáme právě Vás!

Pracovní náplň

  • Provádění oprav a revizí výrobních zařízení i jejich jednotlivých částí
  • Samostatná organizace menších oprav
  • Provádění funkčních zkoušek a uvádění do provozu opravených strojů a zařízení včetně vystavení příslušných protokolů
  • Vyhledávání závad a stanovování technologie oprav

Co požadujeme?

  • výuční list v technickém oboru
  • praxe v opravárenství strojů a zařízení ve výrobní společnosti min. 3 roky
  • schopnost se samostatně rozhodovat
  • velkou výhodou svářečské oprávnění a VZV průkaz
  • znalost systému 5 S, LEAN, KAIZEN výhodou

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní společnosti
  • pouze ranní směna
  • příspěvky na dětské tábory
  • bonus ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené

  • lokalita Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.