SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

Neaktivní nabídka

23000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Máte praxi se seřizováním lisu ve vstřikovně plastů? Baví Vás tato práce a hledáte zaměstnavatele se zajímavým výrobním programem? Pak právě pro Vás je tu zajímavá nabídka! Neváhejte a zašlete mi svůj životopis na pozici: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • seřizování lisu ve vstřikovně plastů dle požadavků výroby
  • příprava forem do výroby
  • kontrola stavu forem a jejich výměna
  • vedení dokumentace o stavu jednotlivých strojů
  • zodpovědnost za rozjezd nové výroby

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • 1 rok praxe na pozici seřizovače či technika
  • působení přímo v oblasti vstřikování plastů velkou výhodou
  • ochotu pracovat v 3směnném provoze

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • dotované stravování
  • bonus z ročního zisku společnosti – 13. plat
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

  • místo výkonu práce: okres Přerov