HR MANAŽER/-KA s AJ Praha (70-90.000 Kč)

Neaktivní nabídka

70000 - 90000 Kč

Jste zkušeným manažerem/-kou v oblasti lidských zdrojů a chtěl/a byste se realizovat ve mezinárodní výrobní společnosti? Máte skvělé organizační schopnosti, jste kreativní a domluvíte se bez problémů anglicky? Pak hledáme právě Vás! Významná automotive společnost hledá kolegu na pozici: HR MANAŽER/-KA s AJ Praha východ (70-90.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za řízení malého HR týmu
  • podílení se na tvorbě firemní politiky
  • správa veškeré HR agendy (školení, odměňování, motivace aj.)
  • interní + externí nábor nových zaměstnanců
  • úzká spolupráce s managementem ze zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (řízení lidských zdrojů výhodou)
  • min. 5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyka podmínkou
  • organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • seberealizace a osobnostní růst
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • roční odměny
  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • datum nástupu: dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha východ (severně od Prahy)