TECHNICKÁ PODPORA ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte min. SŠ vzdělání v oblasti elektro a anglický nebo německý jazyk Vám nedělá problémy? Jste technický typ s dobrými komunikačními dovednostmi? Pokud hledáte zajímavou a různorodou práci, pak je tato pozice právě pro Vás! Stabilní společnost působící v oblasti elektrotechniky právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: TECHNICKÁ PODPORA ELEKTRO (30-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nastavování přístrojů v místě instalace, testování
  • Péče o stávající a nové klienty
  • Poradenství a vytváření cenové kalkulace
  • Vytváření technické dokumentace
  • Vyřizování oprav, reklamací, zápůjček, servisních výjezdů
  • Přednášky a prezentace zákazníkům, projektantům a technikům

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro
  • Praxi na obdobné pozici vítáme
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Obchodního ducha a proaktivní přístup
  • Samostatnost, komunikační dovednosti
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. - výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Odborné vzdělávání
  • Práci na dobu neurčitou
  • Příjemné pracovní zázemí
  • Nástup IHNED nebo dohodou

  • Místo výkonu práce: Brno