OBCHODNÍ MANAŽER - PRODEJ OBRÁBĚCÍCH CENTER

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený obchodník v oblasti strojařiny a umíte anglicky? Pokud byste chtěli pracovat pro špičkového výrobce strojů, je tato pozice přesně pro Vás: Švýcarský výrobce strojů hledá novou posilu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - PRODEJ OBRÁBĚCÍCH CENTER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej obráběcích center v rámci ČR (frézování, obrábění, EDM, automatizace)
  • budování obchodních vztahů
  • tvorba obchodní strategie
  • sledování a vývoj konkurence
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • nutná zkušenost z obdobné pozice, znalost strojní techniky
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • obchodní dovednosti, příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • proaktivní a komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • služební automobil
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • bonusy/prémie
  • 25 dní dovolené
  • notebook, telefon, možnost cestovat
  • stravenky 100 Kč
  • školení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na PP
  • smlouva na dobu neurčitou
  • dynamickou práci v mezinárodním prostředí

  • místo výkonu práce: Brno