TECHNIK EMS

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a znalosti z oblasti ochrany životního prostředí? Chcete nám pomoci zlepšovat naše procesy a napomáhat tak k lepší ochraně životního prostředí? Do našeho týmu hledáme schopného pracovníka na pozici TECHNIKA EMS, jste to právě Vy?

Pracovní náplň

  • Nastavení EMS systému a tvorba předpisů
  • Odpovědnost za dodržování pravidel dle ISO norem
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Příprava havarijních plánů a vzdělávacích materiálů
  • Jednání s orgány státní správy

Co požadujeme?

  • Vzdělání environmentálního zaměření
  • Znalost ISO norem (14001, 50001)
  • Znalost EMS procesů
  • Dobré organizační dovednosti
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní výrobní společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolení
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Stravenky a další zaměstnanecké benefity

  • Místo výkonu práce: Teplicko