PRACOVNÍK KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

23000 - 34000 Kč

Chcete na sobě pracovat a profesně růst? Orientujete se ve výkresové dokumentaci? Je Vám blízká práce v 3D programech? Odpověděli jste si na vše ANO? Těším se na Váš životopis! Pro strojírenskou společnost hledáme kolegu/kolegyni na pozici: PRACOVNÍK KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ (23 – 34.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kompletní zpracování projektové dokumentace
  • Návrhy a řešení projekčních prací
  • Vytváření technických výkresů a výrobní dokumentace
  • Práce v 3D programech
  • Spolupráce s kolegy v rámci oddělení

Co požadujeme?

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost 3D konstrukčních programů
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Anglický jazyk je výhodou, není podmínkou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Uplatnění inovativního myšlení
  • Spolupráci na zajímavých projektech
  • Profesní růst v rámci společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Chrudim