MECHANIK ELEKTRO - SLABOPROUD - 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

21000 - 24000 Kč

Jste vyučený v oboru elektro - slaboproud a chcete získat praktické zkušenosti v tomto odvětví? Montáž, výroba a oživování je to, co by Vás bavilo? Chcete pracovat na jednu směnu ve zkrácené týdenní pracovní době 37,5 h? Tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat ve strojírenské společnosti, která Vás všemu novému naučí a udělá z Vás odborníka na slaboproudou elektroniku. Staňte se součástí týmu MECHANIKŮ ELEKTRO!

Pracovní náplň

  • Nejrůznější práce elektrotechnického charakteru
  • Výroba el. zařízení
  • Montáž kabelů
  • Oživování soustav pro napájení stroje
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SOU v oboru elektro - slaboproud
  • Ochotu naučit se všemu novému
  • Časovou flexibilitu
  • Orientaci v technické dokumentaci a v elektro schématech

Co nabízíme?

  • 5týdnů dovolené
  • Pracovní dobu 37,5h/týden
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování v rámci firmy
  • Možnost profesního i osobního růstu

  • Místo výkonu práce: Praha-východ