TECHNOLOG VÝROBY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Je oblast technologie Vaše hobby a chcete se rozvíjet u mezinárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a chcete pracovat se špičkovými technologiemi? Pak hledáme právě Vás! Neváhejte a ještě dnes nám zašlete životopis a účastněte se výběrového řízení na pozici: TECHNOLOG VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů navinutých svazků
  • optimalizace výroby navijárny i dalších oblastí výroby
  • řešení úkolů v oblasti strojů a zařízení
  • zpracování zakázkových listů a technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oblasti technologie
  • orientace v oblasti technologie pro navijárnu statorových svazků výhodou
  • komunikativní znalost anglického případně německého jazyka
  • týmového ducha a chuť do práce

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní moderní společnosti
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • dotované stravování v prostorách společnosti
  • flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění 800 Kč měsíčně
  • roční příspěvek 5.000 Kč do programu Benefit plus
  • akciový program pro zaměstnance

  • místo výkonu práce: Okres Šumperk