MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ - ZAHRANIČNÍ PROJEKTY

mzdové ohodnocení

Hodonín

Orientujete se ve mzdové problematice a chcete se realizovat v rámci mezinárodních projektů zaměřených na lidské zdroje? domluvíte se bez problému anglicky? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis ještě dnes! Silná česká společnost na Hodonínsku příjme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ - ZAHRANIČNÍ PROJEKTY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava a koordinace HR a mzdových aktivit pracovníků vysílaných do zahraničí
  • spolupráce s daňovými poradci v rámci zahraničních projektů
  • spolupráce s právním a ekonomickým oddělením
  • denní komunikace v anglickém jazyce
  • zodpovědnost za dodržování pracovněprávních norem EU
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost mzdové a daňové problematiky v rámci EU, praxe se zpracováním mezd
  • pokročilou znalost anglického jazyka (aktivní využití)
  • znalost principu mezinárodního sociálního pojištění
  • zkušenosti s vysíláním zaměstnanců do zahraničí VELKOU VÝHODOU
  • zodpovědnost, pečlivost, chuť učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci v perspektivním oboru
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 1 týden dovolené navíc
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na cestování, rekreaci, sport a kulturu

  • místo výkonu práce: Hodonínsko