INŽENÝR KVALITY - SENIOR

Neaktivní nabídka

od 55000 Kč

Disponujete zkušenostmi z oblasti kvality a láká Vás automotive odvětví? Preferujete prostředí mezinárodní společnosti s možností využití anglického jazyka a získání dalších cenných zkušeností? Hledáte práci nedaleko Brna na pozici INŽENÝR KVALITY - SENIOR? Potom neváhejte a zašlete Váš životopis! Zahraniční společnost, přední dodavatel do automotive, hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY - SENIOR (od 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění kvality v příslušné oblasti
  • Zodpovědnost za nápravná opatření a optimalizace procesu
  • Účast na auditech
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Komunikace se zákazníky, dodavateli i kolegy napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici (automotive vítáno)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost nástrojů kvality
  • Samostatného jedince schopného řešit požadavky kvality

Co nabízíme?

  • Zázemí mezinárodní společnosti s potenciálem růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost osobní a profesní realizace
  • 13. mzda, jazykové kurzy a odborná školení
  • Závodní stravování, kafeterii aj.

  • Místo výkonu práce: Brno - venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.