JUNIOR PURCHASER with English and German Prague

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáš výzvu a zajímá Tě oblast nákupu? Ovládáš anglický i německý jazyk na komunikativní úrovni? Chceš osobnostně i profesně růst? Pak hledáme právě Tebe! Stále rostoucí mezinárodní společnost hledá kolegu do týmu: JUNIOR PURCHASER with English and German Prague (30-35.000 CZK)

Pracovní náplň

  • zpracování nákupních požadavků, objednávek
  • komunikace v angličtině a němčině na denní bázi
  • dojednání podmínek nákupu včetně cen
  • práce v interním systému
  • spolupráce s kolegy, coaching nováčků po zaučení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • schopnost komunikace v angličtině a němčině (denní využití)
  • MS Excel na uživatelské úrovni
  • praxe v nákupu velmi vítána
  • zkušenost se SAP velkou výhodou
  • komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • možnost odstartovat skvělou kariéru
  • komunikaci v cizím jazyce na denní bázi
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • zvýhodněné stravování
  • pružnou pracovní dobu / home office
  • slevy a další benefity
  • nástup možný: IHNED (nebo dle dohody)
  • lokalita: Praha 5
  • pozice je vhodná i pro ABSOLVENTY

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.