PROGRAMÁTOR FW JUNIOR

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte své první zaměstnání? Jste absolventem SŠ/VŠ s technickým zaměřením? Rádi byste pracovali na pozici, kde budete moci zkombinovat elektrotechniku s informatikou? Pak je tato pozice právě pro Vás! Stabilní zaměstnavatel v Brně právě hledá posilu na pozici: PROGRAMÁTOR FW JUNIOR (23 - 28.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vývoj HW a FW
  • Týmová spolupráce s kolegy
  • Práce s elektroschématy
  • Zaškolení na danou pozici
  • Pozice je vhodná i pro absolventa

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
  • Anglický jazyk alespoň na zákadní úrovni
  • Praxi v oblasti vývoje elektro - výhodou
  • Chuť učit se novým věcem
  • Zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v příjemném prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Profesní i osobnostní rozvoj
  • Podrobné zaškolení na pozici
  • Místo výkonu práce: Brno-město

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.