VÝROBNÍ PLÁNOVAČ JUNIOR

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

Máte vzdělání technického směru, ovládáte komunikativně německý jazyk a chcete nastartovat svoji kariéru v mezinárodní firmě? Výrobní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: VÝROBNÍ PLÁNOVAČ JUNIOR (OD 25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Plánování strojní výroby
  • Sledování výše zásob
  • Odpovědnost za dodržování termínů výroby a dodávek
  • Komunikace s dodavateli
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Německý jazyk na základní úrovni
  • Zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • Organizační schopnosti a samostatnost
  • Schopnost týmové spolupráce

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Podporu jzykového vzdělávání
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: 20 km od Poličky