REALITNÍ MAKLÉŘ - OSVČ

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste komunikativní člověk s tahem na branku? Máte obchodního ducha? Zajímáte se o trh s realitami a máte v oboru praxi? Chcete být pánem svého času? Pak hledáme právě Vás! Největší a nejúspěšnější realitní kancelář na trhu hledá nové kolegy/kolegyně na pozici REALITNÍ MAKLÉŘ - OSVČ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání nemovitostí a komunikace s majiteli
  • dojednávání cenových podmínek
  • uzavírání smluv
  • návštěva nemovitostí s potenciálními zájemci
  • jednání s katastrálními úřady a advokáty
  • odhady nemovitostí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti realitního trhu
  • chuť pracovat na živnostenský list
  • uživatelskou znalost MS Office
  • komunikativního člověka s tahem na branku
  • řidičský průkaz, sk. B

Co nabízíme?

  • práci v největší a nejúspěšnější RK na trhu
  • zajímavé provize z prodeje či nájmu nemovitostí
  • stabilní zázemí kanceláře
  • řízení svého času
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: Brno