SPRÁVCE ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Jste technicky zaměřen a máte zkušenosti s údržbou obráběcích strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a chcete pracovat na jednu směnu? Pak jste pro nás ideální kandidát! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis na pozici: SPRÁVCE ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • údržba systémů obráběcích strojů (Sinumerik, Heidenhain,…)
  • identifikace chyb, jejich včasná eliminace a definování způsobu oprav
  • diagnóza potřeby náhradních dílů NC a CNC soustruhů, karuselů, horizontálních vyvrtávaček a souřadnicových vrtaček
  • práce s výkresovou dokumentací a elektrodokumentací

Co požadujeme?

  • ÚSO nebo SO technického zaměření
  • základní znalosti programování strojů
  • znalosti a zkušenosti s opravami obráběcích strojů
  • proaktivní přístup a ochota se dále vzdělávat

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • možnost zvyšování Vaší kvalifikace (školení, kurzy)
  • příspěvek na důchodové pojištění 500 Kč
  • dotované stravování na pracovišti
  • zvýhodněný telefonní tarif i pro Vaše rodinné příslušníky
  • možnost ozdravných pobytů ve vybraných destinacích
  • dovolená nad rámec zákona

  • Místo výkonu práce: Okres Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.