VEDOUCÍ NC PROGRAMÁTORŮ

Neaktivní nabídka

až 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Rádi byste pracovali pro perspektivní společnost na pozici VEDOUCÍ NC PROGRAMÁTORŮ? Máte vystudované SŠ technického směru? Vedl jste tým zaměstnanců? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu pracovníka na pozici: VEDOUCÍ NC PROGRAMÁTORŮ (35-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Programování CNC strojů
  • Testování zařízení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace napříč společností
  • Vedení týmu programátorů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost CNC programování
  • Samostatnost, ochotu pracovat v 2směnném provozu
  • Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Možnost dalšího vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Praha-východ