NÁKUPČÍ s AJ – FOOD

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

Orientujete se v nákupu a máte zkušenost s oblastí FOOD? Není pro Vás problém domluvit se anglicky a máte dobré organizační schopnosti? Jste proaktivní a samostatný člověk, který dokáže prosadit své myšlenky? Pak je tato pozice určena právě Vám! Stále rostoucí retailová společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: NÁKUPČÍ s AJ – FOOD (50-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odpovědnost za nákup určitého sortimentu zboží
  • spolupráce s ostatními nákupčími v týmu
  • podílení se na nastavování cenové a sortimentní politiky
  • odpovědnost za efektivní strategie nákupu
  • provádění průzkumu trhu
  • komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na v oblasti nákupu FOOD podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • uživatelskou úroveň MS Office (MS Excel)
  • komunikační a organizační schopnosti
  • zaměření na zákazníka, samostatnost

Co nabízíme?

  • nadstandardní platové podmínky
  • různorodá činnost s možností seberealizace
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • další firemní benefity
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha