TECHNIK s AJ - NÁKUP

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Chtěli byste se posunout z technické pozice do nákupu a rozšířit tak svou dosavadní praxi? Bavilo by Vás denně komunikovat s dodavateli v angličtině a jet na občasnou kratší služební cestu, kde dohlídnete na kvalitním předání potřebných částí, které jsou podstatnou součástí výroby? Jestli Vás nabídka zaujala, zašlete nám životopis. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi!

Pracovní náplň

  • spolupráce s dodavateli ohledně potřebných lisovacích dílů
  • zajištění poptávek a vedení jednání o cenových relacích
  • kontrola požadované vstupní kvality nakupovaných dílů
  • uzavírání smluv s dodavateli a projednávání smluvních podmínek
  • zařizování nákupu potřebného materiálu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • angličtinu na středně pokročilé úrovni (komunikace s dodavateli a účast na jednáních)
  • praxi na obdobné pozici a chuť se učit v oblasti lisování plastových dílů
  • komunikativnost, pečlivost a flexibilitu
  • umět si zorganizovat věci a určit si priority
  • ochotu vycestovat na občasné kratší služební cesty po Evropě

Co nabízíme?

  • moderní prostředí automotive společnosti s dlouholetou historií
  • zaškolení a vzdělávání, denní využití anglického jazyka
  • flexibilní pracovní dobu, občasné služební cesty
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování

  • pracoviště na Berounsku (u dálnice mezi Prahou a Plzní)