OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉ LINKY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Libujete si v komunikaci s lidmi, protože Vám to prostě jde? Chtěli byste si touto Vaší předností vydělávat pěkné peníze? Umíte hovořit anglickým a ideálně i jedním ze severských jazyků? Na nic nečekejte a napište nám, je zde skvělá příležitost přímo pro Vás! Zavedená společnost hledá kolegu na pozici: OPERÁTOR ZÁKAZNICKÉ LINKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Denní komunikace se skupinou vyčleněných zákazníků
  • Přijímání a zpracování objednávek
  • Informování o stavu zakázek
  • Sklízet pochvaly za skvělou práci

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobrou znalost českého, anglického a jednoho ze skandidávských jazyků (slovem i písmem)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Optimistickou osobnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené + Sick Days
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Mladé, krásné a chytré spolupracovníky

  • Místo výkonu práce: Novojičínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!