SPRÁVCE WINDOWS SERVERŮ JUNIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví tě IT, rád by ses v oboru dále rozvíjel a komunikovat v angličtině ti nedělá problém? Chceš pracovat v nových a krásných prostorech v centru Brna? Rád bys byl součástí týmu, který se nebojí být podporou celému světu? Neváhej a pošli svůj životopis právě teď.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Administrace Windows serverů a sítí
  • Komunikace s vendory a service desks z jiných zemí
  • Správa v Active Directory
  • Monitoring aplikací

Co požadujeme?

  • Středoškolské a vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • Zkušenost na obdobné pozici a ochota dále se vzdělávat v IT oboru
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s ticketovacím systémem výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Moderní prostředí
  • Snídaně na pracovišti
  • Služební laptop, mobil dle vlastního výběru

  • Místo výkonu práce: Brno

Těšíme se na konzultaci s Vámi.