Obsluha FRÉZY

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

Máte vystudovaný obor obrábění a hledáte novou příležitost? Máte zájem o získání praxe ve výrobě? Zajímá Vás práce s kovy? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost zabývající se zpracováním kovů hledá posilu na pozici: Obsluha FRÉZY (22-25.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obsluha frézy
  • Příprava stroje a komponent pro výrobu
  • Vedení výrobních dokumentací
  • Práce s interním informačním systémem

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ strojírenství
  • Znalost práce na CNC strojích
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Dobrá organizace práce, pečlivost, odpovědnost

Co nabízíme?

  • Práce na HPP
  • Týden dovolené navíc - tedy 25 dní
  • Podnikové stravování
  • Zázemí stabilní a rozšiřující se společnosti
  • Možnost zaučení a získání zkušeností

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Kladno