SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Hledáte perspektivní práci v nadnárodní společnosti, která nemá nouzi o zakázky? Umíte číst ve výkresové dokumentaci a máte technické povědomí? Je Vám ale bližší administrativa, než práce přímo ve výrobě? Tak se chopte této jedinečné pracovní výzvy a zašlete mi svůj životopis! Dynamicky se rozvíjející strojírenská společnost přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE (25-30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Správa katalogů o výrobcích
  • Správa technické knihovny
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ nejlépe technického směru
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • Zodpovědnost, smysl pro detail

Co nabízíme?

  • Práci v jednosměnném provozu
  • 5 dnů dovolené na víc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazkové kurzy
  • Dotované závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Mělnicko