OBCHODNÍ MANAŽER PRO MORAVU - KOMPRESOROVÁ TECHNIKA

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste technický typ, máte zkušenosti na obchodní pozici a chcete být součástí úspěšné, stále se rozvíjející společnosti? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a rádi byste ukázali co ve Vás je? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis! Mezinárodní společnost, expert v oboru technologie stlačeného vzduchu, příjme do týmu kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER PRO MORAVU - KOMPRESOROVÁ TECHNIKA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Získávání nových obchodních kontaktů
  • Vedení obchodních jednání
  • Prodej produktů společnosti (průmyslové kompresory + příslušenství)
  • Reportování, spolupráce s ostatními odděleními
  • Cestování v rámci Moravy

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Zkušenosti na obchodní pozici s prodejem technických produktů
  • Středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Komunikační dovednosti, tah na branku, orientaci na zákazníka
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Rozmanitou práci s nejmodernějšími technologiemi
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Služební vůz i k soukromým účelům, telefon, notebook
  • Firemní benefitní systém
  • Práce formou home office
  • Místo výkonu práce: Morava