ŘIDIČ STŘÍDAČ MKD

mzdové ohodnocení

Teplice

Chcete pracovat transportní společnost s 20 ti letými zkušenostmi v MKD? Hledáte jistoty a vysoký plat? Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás. Pozor – vhodné také pro aktivní důchodce

Pracovní náplň

  • přepravy v rámci D/Benelux

Co požadujeme?

  • bydliště v Severních Čechách/není podmínkou
  • řidičské oprávnění skupiny E, řidiče bez praxe s ŘP E zaškolíme
  • profesní průkaz
  • platné školení řidiče z povolání
  • platné psychotesty
  • karta řidiče do digitálního tachografu
  • časová flexibilita
  • výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs
  • alespoň částečná znalost německého jazyka/není podmínkou

Co nabízíme?

  • nadstandardní základní plat/lze upravit dle potřeby řidiče
  • práci na plný pracovní úvazek řidiče MKD
  • turnusové nasazení dle dohody a přání řidiče
  • pravidelný výplatní termín + diety ihned po příjezdu v €
  • sídlo firmy Teplice

    Kontaktní údaje:

    Michael Kadeřávek 602484770 email: mkaderavek@tlh.cz
    Pavlína Kadeřávková 606935315 email: pkaderavek@tlh.cz
    Josef Nečas 608049456 email: jnecas@tlh.de

    TLH Transport – Logistika s.r.o.
    Novosedlická 2888
    41501 Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu fialova@acjobs.cz.