TEAM LEADER – LOGISTIKA okolí Chebu

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovarský kraj

Máte praxi v oblasti logistiky a zároveň zkušenosti s vedením týmu lidí? Jste zodpovědní, spolehliví a organizačně schopní? MS Excel ovládáte alespoň na uživatelské úrovni? Pak je tato pozice určena právě Vám! Úspěšná mezinárodní logistická společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici: TEAM LEADER – LOGISTIKA okolí Chebu (23-27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • řízení a koordinace podřízených pracovníků v týmu
  • odpovědnost za zpracování objednávek a kontrolu kvality
  • provádění školení zaměstnanců, zpracování docházky
  • kontrola dodržování pracovních postupů a dohled nad dodržováním BOZP
  • organizační zajištění inventarizace
  • práce ve dvousměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici v logistice
  • zkušenost s vedením týmu
  • anglický či německý jazyk výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • dovolenou navíc
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • profesní a osobnostní rozvoj
  • rozmanitou práci v přátelském prostředí
  • zvýhodněné stravování/stravenky
  • další zaměstnanecké výhody
  • nástup možný: IHNED
  • místo výkonu práce: okolí Chebu