TECHNIK MECHANICKÉ ZKUŠEBNY

Neaktivní nabídka

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte technické vzdělání a orientaci v oblasti obrábění a CNC programování? Je Vaším cílem pracovat ve stabilní společnosti na ojedinělých výrobních zakázkách? Vyhovuje Vám občasné několikadenní cestování? Jestliže ANO, kontaktujte nás pro více informací! Hledáme právě Vás na pozici: TECHNIK MECHANICKÉ ZKUŠEBNY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kontrola sestavení obráběcích strojů
  • seřizování strojů a jejich testování
  • uvedení stroje do chodu a jeho odzkoušení
  • kontrola při demontáži a při násleném testování u zákazníka

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • nadšení pro práci a chuť se stále učit
  • obecnou znalost obráběcích strojů a CNC programování
  • alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • zázemí společnosti s letitou tradicí
  • zajímavou a různorodou práci na zajímavých výrobních zakázkách
  • přátelské prostředí
  • finanční ohodnocení dle dosavdní praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • flexipassy
  • příspěvěk na závodní stravování

  • lokalita: Plzeň