Technik měření a regulace

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

Máte zkušenosti s měřením a regulací? Ovládáte opravy a zapojování veškerých elektrických zařízení? Vlastníte vyhlášku č. 50/1978 Sb.? Zašlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás! Středně velká strojírenská firma sídlící v Praze hledá novou posilu týmu na pozici: TECHNIK MĚŘENÍ A REGULACE (25-27.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Oprava veškerých výrobních zařízení společnosti
  • Správa elektro instalace budovy
  • Plnění úkolů dle údržby
  • Komunikace v týmu se servisem

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření - elektro
  • Zkušenosti s MaR
  • Osvědčení podle vyhlášky 50/1978Sb. nad 1000V výhodou
  • Znalost práce s technickou dokumentací

Co nabízíme?

  • Čtvrtletní a roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost ubytování ve firemní ubytovně
  • Závodní stravování nebo stravenky
  • Příspěvek na jazykové kurzy na pracovišti
  • Karta Multisport, sportovní akce s příspěvkem firmy
  • Možnost ubytování
  • Slevy na produkty firmy

  • Místo výkonu práce: Praha - západ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!