KONZULTANT PRO PRACOVNÍKY Z UKRAJINY

Neaktivní nabídka

25000 - 25000 Kč

Ovládáte český i ukrajinský jazyk? Láká Vás práce s lidmi? Jste komunikativní, spolehlivý a chcete se pohybovat v oblasti personalistiky? Pak hledáme právě Vás! Rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: KONZULTANT PRO PRACOVNÍKY Z UKRAJINY (25.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • nábor a následná adaptace zahraničních zaměstnanců
  • zajištění komunikace mezi zaměstnanci a nadřízeným
  • péče o zaměstnance, personální servis
  • účast na zahraničních služebních cestách
  • administrativní činnost

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání
  • komunikativní znalost českého a ukrajinského jazyka
  • uživatelskou úroveň práce na PC
  • praxe v oblasti personalistiky výhodou
  • komunikativnost, zodpovědnost, svědomitost

Co nabízíme?

  • zodpovědnou a perspektivní práci v úspěšné společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost příspěvku na ubytování či dopravu
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný: IHNED (nebo de domluvy)
  • místo výkonu páce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.