TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Liberecký kraj

Jste absolventem mechatroniky, strojírenství či elektra a je Vám blízká oblast obchodu? Jste komunikativní a domluvíte se dobře anglicky? Baví Vás práce s lidmi? Pak je tato pozice určena právě Vám! TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK STROJÍRENSTVÍ (29-42.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • spolupráce s obchodním oddělením a výrobou
  • pravidelná komunikace se zákazníky (i v anglickém jazyce)
  • zpracování podkladů pro tvorbu nabídek
  • vytváření kalkulací velkých strojů
  • administrativní práce, zadávání dat do systému

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (technický směr)
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  • zodpovědnost, komunikační schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • možnost upravení pracovní doby
  • zvýhodněné stravování
  • profesní růst
  • vhodné pro ABSOLVENTY
  • nástup: po dohodě
  • místo výkonu práce: Liberecko