VEDOUCÍ ÚDRŽBY ELEKTROZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte zaměstnání v Brně a máte zkušenosti s údržbou elektrozařízení ve výrobě? Jste komunikativní, organizačně schopní a chcete pracovat pro mezinárodní společnost? Pak jste pro nás ideální kandidát! Úspěšná výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY ELEKTROZAŘÍZENÍ (35 - 45 000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení údržby a oprav strojů ve výrobě
  • Zodpovědnost za bezproblémový provoz výroby
  • Vedení týmu elektromechaniků
  • Operativní řešení situací v údržbě
  • Určení priorit oprav strojů za provozu
  • Zajištění pravidelného servisu strojů
  • Komunikace s dodavateli náhradních dílů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe min. 2 roky s údržbou elektrozařízení
  • Platná vyhláška č. 50/78 Sb. § 7
  • Zkušenosti s vedením týmu lidí ve výrobě
  • Koordinační schopnosti, zodpovědnost
  • Komunikativnost, odolnost vůči stresu
  • AJ/NJ základní znalost

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon
  • Penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.