SPECIALISTA EHS a facility

Neaktivní nabídka

38000 - 42000 Kč

Máte znalosti bečzpečnosti práce a životního prostředí? Umíte detekovat možné nebezpečí na pracovišti? Jste schopný navrhnout řešení pro zlepšení bezpečnosti? Pak hledáme právě VÁS! Mezinárodní společnost, která patří mezi velikány v infrastruktuře, průmyslové automatizaci a software řešení hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA EHS a facility (38-42000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření a implementace politik BOZP ve firmě
  • Identifikace bezpečnostních rizik a jejich řešení
  • Školení multidisciplinární pracovní síly
  • Kontrola nastavení facility a bezpečnosti práce
  • Tvorba statistik a zpracování výsledků z kontrol
  • Cestování po pobočkách společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Znalost legislativy v oblasti BOZP a norem ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001
  • Znalost analýzy dat a posuzování rizik
  • Praxe jako EHS či facility manažer
  • Anglický jazyk - komunikativní slovem i písmem
  • MS Office (primárně Excel, Powerpoint)
  • Dobré organizační a plánovací schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměny při pracovních a životních jubilejích
  • Náhrada mzdy za první 3 dny nemoci při první pracovní neschopnosti v roce
  • Dny volna navíc - "bridge days"
  • Sportovní a společenské akce pořádané společností Siemens
  • Možnost Cafeteria systému
  • Firemní školka
  • Možnost zapojit se do akciových programů společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Sílu a stabilní zázemí společnosti
  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!