ZKUŠEBNÍ TECHNIK V LABORATOŘI - ELEKTRO

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte SŠ vzdělání elektrotechnické a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6? Orientujete se v technockém prostředí a domluvíte se anglicky? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Stabilní strojírenská společnost se zahraniční působností hledá nového pracovníka na pozici: ZKUŠEBNÍ TECHNIK V LABORATOŘI - ELEKTRO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění zkoušek dle standadů
  • Měření životnosti zařízení
  • Vyhodnocování výsledků měření
  • Vedení příslušné administrativy
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Spolehlivost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti s mezinárodní působností
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění a relokaci
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.