ELEKTROMECHANIK – VÝROBA

Neaktivní nabídka

21000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření a praxi v oblasti elektra ve výrobní společnosti? Orientujete se v elektrotechnické dokumentaci a vlastníte vyhlášku 50 sb. §6? Jste samostatná, manuálně zručná osobnost a chcete svojí další kariéru spojit s moderním prostředím mezinárodní společnosti? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad kandidáta na pozici ELEKTROMECHANIK – VÝROBA.

Pracovní náplň

  • Údržba a montáž strojů
  • Testování a zapojování nových zařízení
  • Práce s elektrotechnickou dokumentací
  • Spolupráce na nových projektech

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU elektrotechnického zaměření
  • Vyhlášku 50 sb. §6
  • Praxi na pozici elektromechanika
  • Manuální zručnost a znalost elektrotechnické dokumentace

Co nabízíme?

  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce je v okrese Ústí nad Orlicí