SPECIALISTA TVORBY ONLINE DOTAZNÍKŮ s AJ PRAHA

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás práce s daty, čísly, tvorba analýz a dotazníků? Každodenní komunikace v angličtině je pro Vás výzvou? Máte zkušenosti s realizací průzkumů spokojenosti zaměstnanců a zákazníků společnosti? SPECIALISTA TVORBY ONLINE DOTAZNÍKŮ s AJ PRAHA 35-45.000 KČ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletní realizace online dotazníků
  • Zjišťování spokojenosti zaměstnanců a zákazníků
  • Práce s interními databázemi
  • Vyhodnocování získaných dat
  • Implementace dosažených výsledků, návrhy řešení
  • Vytváření reportů a analýz

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (denní využití)
  • Německý jazyk výhodou
  • Pokročilou znalost MS Excel, nebo MS Access
  • Alespoň základní znalost databází MySQL, Oracle
  • Přesnost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Sick days
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.