PODPORA PROJEKTOVÉHO TÝMU s AJ/NJ PRAHA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti se supportem v oddělení nákupu či projektovém managementu? Pravidelné pracovní cesty do Německa pro Vás nejsou hrozbou, ale příležitostí?? Domluvíte se anglicky i německy? Jste optimista a týmový hráč, který dokáže podpořit svůj tým? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní rostoucí společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PODPORA PROJEKTOVÉHO TÝMU s AJ/NJ PRAHA (30-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora celého projektového týmu
  • Účast při realizaci a implementaci nového SW
  • Zprostředkovávání projektových schůzek
  • Nalezení případných problémů v projektech a navrhnutí jejich řešení
  • Správa projektové dokumentace, intranetu a interní komunikace
  • Support pro německý tým

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtinu a němčinu na velmi dobré úrovni (denní využití)
  • Pokročilou znalost MS Excel podmínkou (MS Project výhodou)
  • Ochotu cestovat do Německa (1x za měsíc)
  • Spolehlivost, komunikativnost, dynamičnost

Co nabízíme?

  • Práci v mladém kolektivu
  • Možnost občasného home office
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna navíc
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Denní využití německého i anglického jazyka
  • Nástup začátkem PROSINCE 2017 podmínkou
  • Místo výkonu práce: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.