LINUX ENGINEER

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientujete se dobře v systému Linux? Baví Vás nové pracovní výzvy a projekty? Chcete se učit nové dovednosti, kariérně růst a stát se klíčovým členem týmu? Zašlete nám Vaše CV!

Pracovní náplň

  • Konfigurace systému Linux
  • Poskytování podpory vývoje a architektury v testování
  • Hledání správné konfigurace na základě spolupráce s kolegy
  • Občasné služební cesty

Co požadujeme?

  • Velmi dobrou znalost operačního systému Linuxu
  • Znalost databází PostgreSQL a MongoDB
  • Zkušenost se skriptovacími jazyky Bash či Python
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Znalost virtualizace KVM a LXD výhodou

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci s inovativními technologiemi
  • Možnost kariérního růstu
  • Rozsáhlý systém dalšího vzdělávání
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.