BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

Máte vzdělání či kurz v oblasti bezpečnosti práce a mluvit dennodenně anglicky Vám nedělá problém? Jste ambiciózní a chcete pracovat v prosperující silné mezinárodní společnosti, která nabízí atraktivní benefity a odpovídající platové ohodnocení? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost se silnou a stabilní pozicí na trhu hledá do svého týmu nového kandidáta/kandidátku na pozici: BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK (28-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • dohlížení nad systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ochrany životního prostředí dle příslušných norem
  • vedení spisové databáze a příslušné dokumentace
  • uplatňování a kontrolování dodržování legislativních podmínek v oblasti BOZP, PO a EMS
  • zastřešování vzdělávací i poradenské činnosti
  • spolupráce a komunikace se zaměstnanci, vedením i externími subjekty
  • účast na mezinárodních projektech včetně zahraničních služebních cest

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oblasti bezpečnosti práce či jiného technického směru
  • praxi na obdobné pozici min. 1 rok
  • minimálně středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivitu, samostatnost a důslednost při plnění zadaných úkolů
  • dobré komunikační i prezentační schopnosti

Co nabízíme?

  • finančně zajímavě ohodnocenou práci v podnětném pracovním prostředí
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na trávení volného času
  • příspěvek na závodní stravování
  • jazykové kurzy
  • finanční bonusy

  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.