PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte praxi v oboru elektro - silnoproud? Jste technický typ s dobrými komunikačními dovednostmi? Hledáte neotřelé zaměstnání? Pak je tato pozice právě pro Vás! Česká společnost působící v oblasti elektrotechniky právě hledá kolegu/kolegyni na pozici: PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (25 - 30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Technická specifikace produktů
  • Zpracovávání a schvalování zakázek
  • Vytváření technické dokumentace k produktům
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Účast na veletrzích a odborných seminářích

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Aktivní přístup a obchodního ducha
  • Samostatnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Různorodou práci ve stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní zázemí
  • Notebook a mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.