QUALITY ENGINEER

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti, s komunikací se zákazníky a dodavateli a hovoříte anglicky? Přidejte se do týmu mezinárodní společnosti a zašlete nám svůj životopis. Právě obsazujeme pozici QUALITY ENGINEER

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění kvality uvnitř společnosti
  • zodpovědnost za plnění zákaznických požadavků a komunikaci s nimi
  • řešení zákaznických reklamací
  • návrh nápravných opatření
  • podpora oddělení kvality, úzká spoluráce s manažerem kvality i s ostatními odděleními uvnitř společnosti
  • reporting
  • účast u auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi z výrobního prostředí na pozici inženýra kvality nebo technika kvality
  • znalost anglického jazyka - schopnost se rozumět a hovořit
  • ideálně znalost nástrojů kvality

Co nabízíme?

  • zázemí globální výrobní společnosti
  • dynamické prostředí s prostorem pro další rozvoj
  • možnost denně ústně využívat anglický jazyk
  • příspěvek na dojíždění
  • plně hrazené stravování ve firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • možnost nástupu ihned nebo dle Vašich možností

  • lokalita: 15 min. od Plzně